Winner İncek

Winner İncek

Konforlu bir otel deneyiminin yanı sıra; konserler ve düğün organizasyonları ile sizlere unutamayacağınız anılar sunuyoruz. Ankara’nın en büyük eğlence kompleksi olarak tasarlanan bu eşsiz mimaride eğlencenin ve konforun tadını çıkaracaksınız.

Winner İncek’te geçireceğiniz zamanı sıradışı kılacak güleryüzlü personelimiz ve hizmetlerimiz ile sizlere özel bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.

Hayal ettiğiniz eğlence Winner İncek’te!

Konser Organizasyonları

Düzenlediğimiz büyük konser ve etkinliklerle Ankara’da eksikliği hissedilen canlı performans eksikliğini gideriyoruz. Önceliği eğlence olanlar için özenle hazırlanan büyük organizasyonlarda şehrin uyumayan sesi oluyoruz. .

Program Detayları

Davet & Resepsiyonlar

Farklı beklentilere özel çözümler sunan; teknolojik donanım, ses ve aydınlatma sistemine sahip salonlarımızda yeni ve yaratıcı fikirlerimiz ile tüm davet ve resepsiyon organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Parti Organizasyonları

Doğumgünü partileriniz, mezuniyet törenleriniz için özenle hazırlanan balo salonlarımızda doyasıya eğlencenin tadını çıkaracaksınız. En önemli anlarınızda biz de mutlu karelerin içinde yer almanın verdiği mutlulukla sizler için çalışıyoruz..

Açık Yüzme Havuzu

Şehrin kalabalığından uzakta, yüzme havuzumuzun mavi sularında günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Tenis Kortları

1 adet kapalı 2 adet açık profesyonel tenis kortlarımızı konaklamalar dışında da kullandırabilme olanağımız ile hizmetinizdeyiz.